Časté dotazy

NEJSME "slevomatová" autoškola, ve které v konečném důsledku zaplatíte dvojnásobek inzerované částky a při tom jste se nic nenaučili - maximálně jezdit 30 kilometrovou rychlostí kolem kanceláře.

Budu vás potkávat na ulici, proto i pro sebe chci, aby jste uměli řídit a zvládli celou Prahu bezpečně, rychle a sebevědomě.

Jezdíme od Řep přes Václavák na Pankrác a Jarov, vyzkoušíte si celou škálu komunikací a dopravních situací, při tom v klidu a pod zkušeným dohledem. při tom NEZAPLATÍTE nic navíc, cena je fixní i při opakovaných zkouškách (naše úspěšnost je 78% žáků na poprve).

Zde je několik odpovědí na nejčastější dotazy našich zákazníků:
PŘIHLÁŠENÍ:

Přihlásit se můžete kdykoliv, je potřeba mít především vyplněn a praktickým (případně dětským) lékařem potvrzen formulář o lékařské prohlídce, který najdete ke stažení na těchto stránkách, a vyplněnou Žádost o řidičské oprávnění.

VÝCVIK:

Důraz je kladen na praxi a vždy přizpůsoben tomu, aby výuka pro Vás probíhala v pohodě a klidu bez stresu.
Výcvik probíhá na voze Škoda Fabia 1,9 SDi, jízdy začínají v klidném prostředí, je Vám zde vysvětleno ovládání vozidla, následuje nácvik rozjezdů, nácvik řazení a dle toho, jak Vám to půjde se postupně dostáváte dál na silničky a silnice.
Jezdíme po celé Praze tak, abyste byli schopni sami na konci projet třeba i Václavák

Teorie se vyučuje individuálně, tak jak to tomu kterému zákazníkovi vyhovuje, výklady lze vložit jak do delšího vyučovacího bloku, tak i shrnout do kratších částí – výklad Vám musí být ku prospěchu, ne aby Vás nebavil, a otravoval.


ZAČÁTEK A UKONČENÍ:
Jak se lze dohodnout v podstatě na všem, lze se dohodnout i na začátku a konci hodin výuky - se zákazníkem si vždy domluvíme jak čas, tak i místo kde hodina začíná i kde končí tak, aby to vyhovovalo nám i především Vám.
U nás je pohodlí zákazníka standartem, ne luxusem, za který je nutno připlácet


PLATBA:
Opět záleží na dohodě, platbu lze samozřejmě rozložit na několik splátek dle Vašich možností.
Kurz stojí 10500,- Kč, u závěrečných zkoušek pak platíte poplatky ve výši 700,- Kč

DOBA TRVÁNÍ KURZU:
Výcvik většinou trvá maximálně dva měsíce, záleží na Vašem čase a možnostech.

BONUS:
Samozřejmostí je i šetření Vašeho kreditu – pokud jste již naším klientem a potřebujete cokoliv vyřídit, konzultovat apod., stačí nás prozvonit a my Vám automaticky voláme zpět na naše náklady.