Časté dotazy

JSME autoškola, ve které se naučíte bezpečně a dynamicky ovládat vozidlo v různých režimech provozu, u nás tudíž při výcviku NEBUDETE jezdit jen 30 kilometrovou rychlostí kolem kanceláře.

Budu vás potkávat na ulici, proto i pro sebe chci, aby jste uměli řídit a zvládli celou Prahu bezpečně, rychle a sebevědomě.

 
PŘIHLÁŠENÍ:
Přihlásit se můžete kdykoliv, je potřeba mít především vyplněn a praktickým (případně dětským) lékařem potvrzen formulář o lékařské prohlídce a vyplněnou Žádost o řidičské oprávnění (viz sekce Dokumenty ke stažení).

VÝCVIK:
Důraz je kladen na praxi a vždy přizpůsoben tomu, aby výuka pro Vás probíhala v pohodě a klidu bez stresu.
Výcvik probíhá na voze Škoda Fabia 1,9 SDi, jízdy začínají v klidném prostředí, je Vám zde vysvětleno ovládání vozidla, následuje nácvik rozjezdů, nácvik řazení a dle toho, jak Vám to půjde se postupně dostáváte dál na silničky a silnice.
Následně jezdíme po celé Praze tak, abyste byli schopni sami na konci projet třeba i Václavák

Teorie se vyučuje individuálně, tak jak to tomu kterému zákazníkovi vyhovuje, výklady lze vložit jak do delšího vyučovacího bloku, tak i shrnout do kratších částí – výklad Vám musí být ku prospěchu, ne aby Vás nebavil, a otravoval.

PLATBA:
Platbu lze rozložit na několik splátek bez navýšení.
Kurz stojí 13500,- Kč, u závěrečných zkoušek pak platíte Magistrátu poplatky ve výši 700,- Kč, zakoupení poplatků běžně zajišťuji osobně.

DOBA TRVÁNÍ KURZU:
Výcvik většinou trvá dva až tři měsíce, záleží na Vašem čase a možnostech.