NOVINKY

 Jmenuji se Radek Ševčík, narodil jsem se v roce 1964, a celý dospělý život se věnuji automobilové dopravě. Do autoškolství jsem vstoupil v roce 2003 a od té doby úspěšně naučil řídit tisíce lidí osobní a nákladní vozidlo i autobus. V současné době řídím autoškolu rodinného typu, učení mě baví, protože to dělám pouze jako přivýdělek a nemusím na vás šetřit ekonomicky ani energií. Já se na vás vždy těším smile

Mé zkušenosti vycházejí z bohaté řidičské praxe. Začínal jsem jako technik ve Výzkumném ústavu motorových vozidel se zaměřením na těžkou techniku, poté jsem v rámci vyhnutí se povinné dvouleté vojenské službě řídil jako profesionál nákladní vozidlo u Vojenských staveb. Získal jsem mnoho zkušeností s dynamikou nákladu, s rozměry vozidla a s jízdou v extrémních podmínkách.

Následně po ukončení závazku u Vojenských staveb jsem si jako vedlejší pracovní poměr zařídil řízení autobusu MHD, kde jsem zúročil předchozí zkušenosti a získal další.

V současné době se snažím tyto zkušenosti předávat svým žákům.

Ve svém stálém zaměstnání jsem absolvoval množství komunikačních asertivních školení a doma získal velmi dobré psychologické dovednosti. Při výuce se hodí obojí... Nejdůležitější je ale pozitivní vnímání a předávání pozitivní energie.

Já vás budu potkávat na silnici a nechci se nechat se od vás ohrožovat - proto vás NAUČÍM ŘÍDIT. Za inzerovaný obnos bez skrytých příplatků, a hlavně po celé Praze (Řepy, Smíchov, Jarov, Václavák, Pankrác...) dynamickou bezpečnou rychlostí. Tak aby jste při prvním usednutí do vlastního auta zjistili, že máte dostatek sebedůvěry a zkušeností a že tedy zvládnete vaše samostatné první kilometry.

Já vám vždy navíc budu držet palce smile.